Amazon AWS (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Download
ru: Скачать

en: Search
ru: Поиск

en: Settings
ru: Настройки

en: Back
ru: Назад

en: Upload
ru: Закачать

en: File not found.
ru: Файл не найден.

en: Click here
ru: Нажмите здесь

en: Common settings
ru: Общие настройки

en: Browse
ru: Обзор

en: Timeout
ru: Время ожидания

en: Once a day
ru: Раз в день

en: Restore
ru: Восстановить

en: textfield
ru: Текстовое поле

en: Number of Days
ru: Кол-во дней
