Amazon AWS (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Download
fr: Téléchargement

en: Search
fr: Rechercher

en: Settings
fr: Paramètres

en: Back
fr: Précédent

en: Upload
fr: Transférer

en: Click here
fr: Cliquez ici

en: Common settings
fr: Paramètres communs

en: Browse
fr: Parcourir

en: Timeout
fr: Temps limite

en: Once a day
fr: Une fois par jour

en: Restore
fr: Restaurer

en: Bucket
fr: Ensemble

en: Buckets
fr: Ensembles
