Amazon AWS (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Search
te: వెతుకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: Click here
te: ఇక్కడ నొక్కండి
