Amazon AWS (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Download
ar: تحميل

en: Search
ar: بحث

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Back
ar: رجوع

en: Upload
ar: رفع

en: Restore
ar: استرجاع
