Azhagu Responsive (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Sidebar
ru: Боковая панель

en: You are here
ru: Вы здесь

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: Featured
ru: Популярное

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Submitted by !username on !datetime
ru: Опубликовано !datetime пользователем !username

en: Footer first column
ru: Подвал первая колонка

en: Footer second column
ru: Подвал вторая колонка

en: Footer third column
ru: Подвал третья колонка

en: Theme by
ru: Тема оформления

en: Highlighted
ru: Подсвеченные
