Azhagu Responsive (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Sidebar
tr: Kenar Çubuğu

en: You are here
tr: Buradasınız

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: Featured
tr: Öne çıkan

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Submitted by !username on !datetime
tr: !username tarafından !datetime tarihinde gönderildi

en: Footer first column
tr: Altbilgi birinci sütun

en: Footer second column
tr: Altbilgi ikinci sütun

en: Footer third column
tr: Altbilgi üçüncü sütun

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış
