Azhagu Responsive (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Help
az: Dəstək

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin
