Azhagu Responsive (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Help
fa: راهنما

en: Breadcrumb
fa: مسیر جاری

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Read More
fa: ادامه...

en: You are here
fa: شما اینجا هستید

en: Featured
fa: ویژه

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Submitted by !username on !datetime
fa: ارسال شده توسط !username در !datetime

en: Footer first column
fa: اولین ستون پاورقی

en: Footer second column
fa: دومین ستون پاورقی

en: Footer third column
fa: سومین ستون پاورقی

en: Theme by
fa: طراحی پوسته توسط

en: Highlighted
fa: موارد برجسته
