Azhagu Responsive (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Breadcrumb
it: Briciole di pane

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Sidebar
it: Barra laterale

en: You are here
it: Tu sei qui

en: Featured
it: In evidenza

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Submitted by !username on !datetime
it: Inviato da !username il !datetime

en: Footer first column
it: Piè pagina - Prima colonna

en: Footer second column
it: Piè pagina - Seconda colonna

en: Footer third column
it: Piè pagina - Terza colonna

en: Highlighted
it: Evidenziato
