Azhagu Responsive (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Help
ne: सहयोग

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: Featured
ne: फेचर्ड

en: Footer first column
ne: फुटरको पहिलो स्तम्भ

en: Footer second column
ne: फुटरको  दोस्रो स्तम्भ

en: Footer third column
ne: फुटरको तेस्रो स्तम्भ

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
