Background Process (7.x-1.10) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Overview
id: Sekilas

en: Settings
id: Pengaturan

en: Error
id: Kesalahan

en: N/A
id: T/T

en: Random
id: Acak

en: Please continue to <a href="@error_url">the error page</a>
id: Silakan lanjutkan ke <a href="@error_url">halaman kesalahan</a>

en: HTTP POST is required.
id: HTTP POST dibutuhkan.

en: Unlock
id: Membuka

en: Error opening socket @socket
id: Gagal membuka soket @socket
