Background Process (7.x-1.11) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Error
lt: Klaida

en: N/A
lt: N/D

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Please continue to <a href="@error_url">the error page</a>
lt: Prašome tęsti <a href="@error_url">klaidos puslapis</a>

en: HTTP POST is required.
lt: HTTP POST reikalingas.

en: Unlock
lt: Atrakinti

en: Error opening socket @socket
lt: Klaida atveriant lizdą (socket) @socket
