Background Process (7.x-1.12) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Please continue to <a href="@error_url">the error page</a>
ml: ദയവായി <a href="@error_url"> എന്ന പിശകു താളിലേക്ക് പോവുക</a>

en: HTTP POST is required.
ml: HTTP POST ആവശ്യമാണ്.
