Background Process (7.x-1.14) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Overview
nl: Overzicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Error
nl: Fout

en: N/A
nl: n.v.t.

en: OK
nl: Ok

en: Random
nl: Willekeurig

en: Connection timeout
nl: Connectie-timeout

en: Please continue to <a href="@error_url">the error page</a>
nl: Ga verder naar de <a href="@error_url">foutpagina</a>

en: HTTP POST is required.
nl: HTTP POST is vereist.

en: Unlock
nl: Ontgrendelen

en: Error opening socket @socket
nl: Fout bij het openen van socket @socket

en: Max age
nl: Maximum leeftijd
