Background Process (7.x-1.15) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Error
ne: त्रुटि

en: OK
ne: ठिक छ

en: Please continue to <a href="@error_url">the error page</a>
ne: कृपया जारी राख्नको लागि <a href="@error_url">त्रुटी पृष्ठ </a>
