Background Process (7.x-1.16) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Error
ar: خطأ

en: N/A
ar: غير موجود

en: OK
ar: موافق

en: Random
ar: عشوائي

en: Please continue to <a href="@error_url">the error page</a>
ar: من فضلك انتقل إلى <a href="@error_url">صفحة الخطأ</a>

en: HTTP POST is required.
ar: ‏HTTP POST ضروري.

en: Error opening socket @socket
ar: خطأ أثناء فتح المأخذ @socket
