Background Process (7.x-1.4) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Error
az: Səhv

en: N/A
az: Yox

en: Random
az: Təsadüfi
