Backstretch (7.x-2.0-beta1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Path
ar: المسار

en: Random
ar: عشوائي

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Source
ar: المصدر

en: Entity
ar: الكيان

en: Attach to
ar: إرفاق إلى

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: %name must be an integer.
ar: يجب أن يكون %name عدد صحيح.

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)
