Backstretch (7.x-2.0-beta1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Type
az: Növ

en: Path
az: Yol

en: Random
az: Təsadüfi

en: Duration
az: Müddət

en: Source
az: Mənbə

en: Entity
az: Entiti

en: Attach to
az: -ə birləşdirin

en: Entity type
az: Varlıq növü
