Backstretch (7.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Path
lt: Kelias

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Duration
lt: Laikas

en: Source
lt: Šaltinis

en: Entity
lt: Esybė

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Image field
lt: Paveikslėlio laukelis

en: %name must be an integer.
lt: %name privalo būti sveikas skaičius.

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)
