Backup and Migrate (7.x-3.3) - en to ne translation catalogue (35 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Item
ne: वस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: cron
ne: क्रोन

en: Date
ne: मिति

en: Size
ne: आकार

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Path
ne: मार्ग

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Database type
ne: डाटाबेसको प्रकार

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Host
ne: होस्ट

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Location
ne: स्थान

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: !time ago
ne: !time अघि

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ne: @site मा अहिले मर्मत-संभारको काम भईराखेको छ। यसको लागि केहि बेर लाग्नसक्छ। यहाँको धैर्यताको लागि धन्यवाद।

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Database name
ne: डॉटाबेसको नाम

en: Sources
ne: स्रोत

en: Source
ne: स्रोत

en: 1 byte | @count bytes
ne[0]: १ बाईट
ne[1]: @count बाईट
