Backup and Migrate (7.x-3.8) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Password
az: Parol

en: edit
az: redaktə et
