Community Directory (7.x-1.0-beta6) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Pages
he: עמודים

en: Date
he: תאריך

en: - None -
he: - ללא -

en: Image
he: תמונה

en: Name
he: שם

en: Page
he: דף

en: Never
he: לעולם

en: State
he: מצב

en: Log in
he: כניסה
