Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (183 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Value
fa: مقدار

en: Real name
fa: نام حقیقی

en: Development
fa: توسعه

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Is
fa: هست

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: more
fa: بیشتر

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: all
fa: همه

en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: بازنشانی

en: None
fa: هیچ

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Country
fa: کشور

en: Weight
fa: وزن

en: Required
fa: اجباری

en: Feed
fa: خوراک

en: Name
fa: نام

en: Field
fa: فیلد

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Top
fa: بالا

en: Region
fa: ناحیه

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Event
fa: رویداد

en: Text
fa: متن

en: Advanced search
fa: جستجوی پیشرفته

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Node
fa: محتوا

en: Expanded
fa: گسترده

en: All
fa: همه

en: Block
fa: بلوک

en: Page
fa: صفحه

en: Bottom
fa: پایین

en: Never
fa: هیچوقت

en: Footer
fa: پاورقی

en: Location
fa: مکان

en: Is less than
fa: کوچکتر است از

en: Is less than or equal to
fa: کوچکتر یا مساوی است با

en: Is equal to
fa: برابر است با

en: Is greater than or equal to
fa: بزرگتر یا مساوی است با

en: Is greater than
fa: بزرگتر است از

en: Is not equal to
fa: برابر نیست با

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Widget
fa: ساختار

en: End Date
fa: تاریخ پایان

en: Phone
fa: تلفن

en: Address
fa: نشانی

en: Desc
fa: نزولی

en: OR
fa: یا

en: Calendar
fa: تقویم

en: Method
fa: روش

en: Events
fa: رویدادها

en: Now
fa: اکنون

en: Start date
fa: تاریخ شروع

en: End date
fa: تاریخ پایان

en: !time ago
fa: !time قبل

en: Other
fa: ساير

en: Allow
fa: اجازه دادن

en: Both
fa: هردو

en: Optional
fa: اختیاری

en: Operation
fa: عملکرد

en: Duration
fa: مدت

en: City
fa: شهر

en: Postal code
fa: کد پستی

en: State/Province
fa: ایالت/استان

en: Fax number
fa: شماره فکس

en: Phone number
fa: شماره تلفن

en: Germany
fa: آلمان

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: China
fa: چین

en: Pitcairn Islands
fa: جزایر پیتکرن

en: Change
fa: تغییر

en: Source
fa: منبع

en: Date/Time
fa: تاریخ / ساعت

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Site's time zone
fa: منطقه‌ی زمانی سایت

en: No time zone conversion
fa: عدم تبدیل منطقه‌ی زمانی

en: Select list
fa: فهرست انتخاب

en: Text field
fa: فیلد متنی

en: Granularity
fa: تدریجی

en: Date API
fa: API  تاریخ

en: Map
fa: نقشه

en: author
fa: نویسنده

en: AND
fa: و

en: Right
fa: راست

en: Units
fa: واحدها

en: Search options
fa: اختیارات جستجو

en: Display style
fa: شیوه‌ی نمایش

en: Content Type
fa: نوع محتوا

en: Timezone
fa: منطقه زمانی

en: Apply
fa: تایید

en: Select
fa: انتخاب

en: A Date API that can be used by other modules.
fa: یک API تاریخ که می‌تواند توسط سایر ماژول‌ها مورد استفاده قرار بگیرد.

en: Relative
fa: نسبی

en: Above
fa: بالا

en: User's time zone
fa: منطقه‌ی زمانی کاربر

en: @min and @max
fa: @min و @max

en: A Date Repeat API to calculate repeating dates and times from iCal rules.
fa: یک API تکرار تاریخ برای محاسبه تاریخ‌ها و زمان‌های تکرار شونده از قوانین iCal.

en: Form
fa: فرم

en: 1 minute
fa: 1 دقیقه

en: Hide
fa: پنهان کن

en: Mapping
fa: نگاشت

en: Country code
fa: کد کشور

en: Pager
fa: صفحه‌بند

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: and
fa: و

en: Show @count value(s)
fa: نمایش @count مقدار

en: Maximum number of locations
fa: حداکثر تعداد مناطق

en: Custom format
fa: قالب‌بندی سفارشی

en: Please select
fa: لطفا انتخاب کنید

en: Is not one of
fa: نیست یکی از

en: Is one of
fa: یکی از

en: Format: @date
fa: قالب: @date

en: The dates are invalid.
fa: تاریخ‌ها معتبر نیستند.

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Blog entry
fa: محتوای وبلاگ

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
fa: نام خواندنی توسط ماشین باید فقط حروف کوچک, شامل اعداد, و خط زیر باشد.

en: Date and time
fa: تاریخ و زمان

en: Manage form
fa: اداره فرم

en: Content type name
fa: نام نوع محتوا

en: The human-readable name for this content type. Only needed when creating a new content type.
fa: نام قابل فهم توسط انسان برای این نوع محتوا. فقط هنگام ایجاد یک نوع محتوای جدید لازم است.

en: Tools to import and auto-create dates and calendars.
fa: ابزارهایی برای وارد نمودن و ایجاد خودکار تاریخ‌ها و تقویم‌ها.

en: Show End Date
fa: نمایش تاریخ پایان

en: Default values
fa: مقادیر پیش‌فرض

en: Basic page
fa: صفحه ساده

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
fa: از تگ‌ها برای گروه‌بندی موضوعات مختلف در دسته‌ها استفاده کنید.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
fa: لیستی با کام از هم جدا شده از کلمات برای توضیح محتوای خود وارد کنید.

en: Asc
fa: صعودی

en: Display:
fa: نمایش:

en: Multiple values:
fa: چندین مقدار:

en: Identify a specific number of values to display, or leave blank to show all values.
fa: تعداد مقادیر مشخصی را برای نمایش انتخاب کنید، یا برای نمایش همه‌ی مقادیر خالی بگذارید.

en: starting from @isodate
fa: شروع از @isodate

en: ending with @isodate
fa: پایان با @isodate

en: earliest
fa: قدیمی‌ترین

en: latest
fa: جدیدترین

[ctx: datetime]
en: Second
fa: ثانیه

[ctx: ampm]
en: am
fa: ق.ظ

[ctx: ampm]
en: pm
fa: ب.ظ

en: Views integration for date fields and date functionality.
fa: نما ها برای ادغام فیلد های تاریخ و عملکرد تاریخ

en: 5 minute
fa: 5 دقیقه

en: 15 minute
fa: 15 دقیقه

en: Master
fa: مدیر

en: Date field values
fa: مقادیر فیلد تاریخ

en: The date value.
fa: مقدار تاریخ

en: Examples of migrating with the Date module
fa: نمونه هایی از مهاجرت با ماژول تاریخ

en: The End date value.
fa: مقدار تاریخ پایان

en: Both Start and End dates
fa: هردو تاریخ شروع و تاریخ پایان

en: Start date only
fa: فقط تاریخ شروع

en: End date only
fa: فقط تاریخ پایان

en: Display both Start and End dates
fa: نمایش هر دو تاریخ شروع و پایان

en: Display Start date only
fa: فقط نمایش تاریخ شروع

en: Display End date only
fa: فقط نمایش تاریخ پایان

en: Default date
fa: تاریخ پیش‌فرض

en: No default value
fa: بدون مقدار پیش‌فرض

en: Default end date
fa: تاریخ پیش‌فرض پایان

en: Time increments
fa: گام‌های افزایش زمان

en: 10 minute
fa: 10 دقیقه

en: 30 minute
fa: 30 دقیقه

en: @field_name Start date
fa: تاریخ شروع @field_name

en: @field_name End date
fa: تاریخ پایان @field_name

en: The Start date is invalid.
fa: تاریخ شروع معتبر نیست.

en: The End date is invalid.
fa: تاریخ پایان معتبر نیست.

en: Starting and ending year
fa: سال شروع و پایان

en: !start-date to !end-date
fa: !start-date تا !end-date

en: The timezone has been set to !value_link.
fa: منطقه زمانی روی !value_link تنظیم شده است

en: The first day of the week has been set to !value_link.
fa: اولین روز هفته روی !value_link تنظیم شده است.

en: System date settings
fa: تنظیمات تاریخ سیستم
