Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (61 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: more
hy: ավելի

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Name
hy: Անուն

en: Field
hy: Դաշտ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Text
hy: Տեքստ

en: Advanced search
hy: Ընդլայնված որոնում

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Node
hy: Նոդ

en: Expanded
hy: Ընդլայնված

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Never
hy: Երբեք

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Start date
hy: Մեկնարկի ամսաթիվ

en: End date
hy: Ավարտի ամսաթիվը

en: !time ago
hy: !time առաջ

en: Germany
hy: Գերմանիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: China
hy: Չինաստան

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Map
hy: Քարտեզ

en: author
hy: հեղինակ

en: Timezone
hy: ժամագոտի

en: Hide
hy: Թաքցնել

en: Time ago
hy: Ժամանակ առաջ

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
hy: Մեքենայի ընթեռնելի անվանումը կարող է պարունակել միայն փոքրատառ տառեր, թվեր, եւ ընդգծում:

en: Default values
hy: Լռելյայն արժեքներ

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hy: Օգտագործեք թեգեր խմբավորելու համար հոդվածները նմանատիպ թեմաները բաժիններում:

en: Default end date
hy: Ավարտի կանխադրված ամսաթիվը
