Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (208 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Real name
lt: Tikras vardas

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Groups
lt: Grupės

en: Is
lt: Yra

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: more
lt: daugiau

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: all
lt: visi

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: Required
lt: Privalomas

en: Feed
lt: Srautas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Region
lt: Sritis

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Event
lt: Įvykis

en: Display Settings
lt: Rodymo nustatymai

en: Text
lt: Tekstas

en: Advanced search
lt: Išplėsta paieška

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Options
lt: Nustatymai

en: Node
lt: Mazgas

en: Expanded
lt: Išplėstas

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Bottom
lt: Apačia

en: Never
lt: Niekada

en: Footer
lt: Poraštė

en: Location
lt: Vieta

en: Is less than
lt: Yra mažiau nei

en: Is less than or equal to
lt: Yra mažiau arba lygu

en: Is equal to
lt: Yra lygus

en: Is greater than or equal to
lt: Yra daugiau arba lygu

en: Is greater than
lt: Yra daugiau nei

en: Is not equal to
lt: Yra nelygus

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Widget
lt: Valdiklis

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Method
lt: Būdas

en: Events
lt: Įvykiai

en: Now
lt: Dabar

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: !time ago
lt: prieš !time

en: Other
lt: Kiti

en: Allow
lt: Leisti

en: Both
lt: Abu

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Duration
lt: Laikas

en: Location name
lt: Vietovės pavadinimas

en: Street
lt: Gatvė

en: Additional
lt: Papildoma informacija

en: City
lt: Miestas

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: State/Province
lt: Valstija/Provincija

en: Street location
lt: Gatvės vieta.

en: Collapsible
lt: Sustumiamas

en: Collapsed
lt: Suskleistas

en: Fax number
lt: Fakso numeris

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Germany
lt: Vokietija

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: China
lt: Kinija

en: Pitcairn Islands
lt: Pitkerno salos

en: Change
lt: Keisti

en: Week of @date
lt: Savaitė @date

en: Source
lt: Šaltinis

en: Features
lt: Savybės

en: Site's time zone
lt: Svetainės laiko juosta

en: Date's time zone
lt: Datos laiko juosta

en: No time zone conversion
lt: Nėra laiko juostos konversijos

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: Granularity
lt: Detalumas

en: Map
lt: Žemėlapis

en: author
lt: autorius

en: Right
lt: Dešinė

en: Search options
lt: Paieškos pasirinkimai

en: Interval
lt: Intervalas

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Above
lt: Virš

en: @min and @max
lt: @min ir @max

en: !time from now
lt: !time nuo dabar

en: Except
lt: Išskyrus

en: Dates to omit from the list of repeating dates.
lt: Datos neįtrauktos į pasikartojančių datų sąrašą.

en: -- Period
lt: -- Periodas

en: -- Frequency
lt: -- Dažnumas

en: Every @number
lt: Kiekvieną @number

en: Form
lt: Forma

en: 1 minute
lt: 1 minutė

en: Hide
lt: Slėpti

en: Postal Code
lt: Pašto kodas

en: Country code
lt: Šalies kodas

en: Pager
lt: Puslapiavimas

en: About
lt: Apie

en: and
lt: ir

en: Time ago
lt: Prieš

en: Show @count value(s)
lt: Rodyti @count reikšmes.

en: Custom format
lt: Savitas formatas

en: Please select
lt: Prašome pasirinkti

en: Is not one of
lt: Nėra vienas iš

en: The street address of the selected location.
lt: Pažymėtos vietovės gatvės adresas.

en: The longitude of the selected location.
lt: Pažymėtos vietos ilguma.

en: Current coordinates
lt: Dabartinės koordinatės

en: Check this box to delete this location.
lt: Pažymėkite šį langelį, jei norite ištrinti vietą.

en: Both street and additional
lt: Gatvė ir papildoma informacija kartu

en: Street only
lt: Tik gatvė

en: Additional only
lt: Tik papildoma informacija

en: Is one of
lt: Yra vienas iš

en: Undated
lt: Atnaujinta

en: Format: @date
lt: Formatas: @date

en: !repeats_every_interval on the !date_order !day_of_week
lt: !repeats_every_interval - !date_order !day_of_week

en: !repeats_every_interval every !day_of_week
lt: !repeats_every_interval kiekvieną !day_of_week

en: !repeats_every_interval on the !month_days of !month_names
lt: !repeats_every_interval - !month_days - !month_names

en: !repeats_every_interval on !month_names
lt: !repeats_every_interval - !month_names

en: !repeats_every_interval !count times
lt: !repeats_every_interval !count kartus

en: !repeats_every_interval until !until_date
lt: !repeats_every_interval iki !until_date

en: !repeats_every_interval except !except_dates
lt: !repeats_every_interval išskyrus!except_dates

en: !repeats_every_interval where the week start on !day_of_week
lt: !repeats_every_interval kai savaitė prasideda !day_of_week

en: every week | every @count weeks
lt[0]: kas savaitę
lt[1]: kas @count savaites
lt[2]: kas @count[2] savaičių

en: every month | every @count months
lt[0]: kas mėnesį
lt[1]: kas @count mėnesius
lt[2]: kas @count[2] mėnesių

en: every year | every @count years
lt[0]: kasmet
lt[1]: kas @count metus
lt[2]: kas @count[2] metų

en: every day | every @count days
lt[0]: kiekvieną dieną
lt[1]: kas @count dienas
lt[2]: kas @count[2] dienų

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Blog entry
lt: Tinklaraščio įrašas

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas turi būti sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų.

en: Date and time
lt: Data ir laikas

en: %title is invalid.
lt: %title klaidingas.

en: Failed to open file: %filename
lt: Nepavyko atidaryti failo: %filename

en: Invalid calendar file: %filename
lt: Klaidingas kalendoriaus failas: %filename

en: Invalid calendar file.
lt: Klaidingas kalendoriaus failas.

en: There are errors in @field_name:
lt: Klaida @field_name:

en: Current exceptions
lt: Dabartinės išimtys

en: Content type name
lt: Turinio tipo pavadinimas

en: Content type description
lt: Turinio tipo aprašymas

en: Date Tools
lt: Datos įrankiai

en: Remove calendar
lt: Pašalinti kalendorių

en: Date browser
lt: Datos naršyklė

en: Date browser style
lt: Datos naršyklės stilius

en: Date (!base_table)
lt: Data (!base_table)

en: Navigate to previous year
lt: Pereiti į praėjusius metus

en: Navigate to next year
lt: Pereiti į sekančius metus

en: Navigate to previous month
lt: Pereiti į praėjusį mėnesį

en: Navigate to next month
lt: Pereiti į sekantį mėnesį

en: Navigate to previous week
lt: Pereiti į praėjusią savaitę

en: Navigate to next week
lt: Pereiti į sekančią savaitę

en: Navigate to previous day
lt: Pereiti į praėjusią dieną

en: Navigate to next day
lt: Pereiti į sekančią dieną

en: View full page month
lt: Peržiūrėti pilna mėnesio puslapį

en: Relative date
lt: Santykinė data

en: Default values
lt: Numatytosios reikšmės

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lt: Naudokite raktažodžius panašių straipsnių grupavimui į kategorijas.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lt: Įveskite kableliu atskirta žodžių sąrašą kurie apibūdina jūsų turinį.

[ctx: date_order]
en: First
lt: Pirmas

[ctx: date_order]
en: Second
lt: Antras

[ctx: date_order]
en: Third
lt: Trečias

[ctx: date_order]
en: Fourth
lt: Ketvirtas

[ctx: date_order]
en: Fifth
lt: Penktas

[ctx: date_nav]
en: Prev
lt: Ankstesnis

[ctx: date_nav]
en: Next
lt: Sekantis

[ctx: datetime_plural]
en: Days
lt: Dienos

[ctx: datetime_plural]
en: Weeks
lt: Savaitės

[ctx: datetime_plural]
en: Months
lt: Mėnesiai

[ctx: datetime_plural]
en: Years
lt: Metai

[ctx: date_order]
en: Every
lt: Kiekvienas

[ctx: day_name]
en: Sunday
lt: Sekmadienis

[ctx: day_name]
en: Monday
lt: Pirmadienis

[ctx: day_name]
en: Tuesday
lt: Antradienis

[ctx: day_name]
en: Wednesday
lt: Trečiadienis

[ctx: day_name]
en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

[ctx: day_name]
en: Friday
lt: Penktadienis

[ctx: day_name]
en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Relative default value
lt: Santykinė numatytoji reikšmė

en: Default date
lt: Numatyta data

en: !start-date to !end-date
lt: nuo !start-date iki !end-date

en: E.g., @date
lt: Pvz.: @date
