Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.0-beta33) - en to lt translation catalogue (105 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Images
lt: Vaizdai

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Real name
lt: Tikras vardas

en: Groups
lt: Grupės

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: more
lt: daugiau

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Comments
lt: Komentarai

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: all
lt: visi

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Daily
lt: Kasdien

en: - None -
lt: - Joks -

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Feed
lt: Srautas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Small
lt: Mažas

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Menu
lt: Meniu

en: Event
lt: Įvykis

en: <none>
lt: -joks-

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Email
lt: El. paštas

en: Node
lt: Mazgas

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: Footer
lt: Poraštė

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Log message
lt: Log žinutė

en: Count
lt: Skaičius

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: State
lt: Etapas

en: node
lt: mazgas

en: General
lt: Bendras

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Other
lt: Kiti

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Square
lt: Kvadratas

en: Both
lt: Abu

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Montserrat
lt: Montseratas

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: Short
lt: Trumpas

en: author
lt: autorius

en: First day of week
lt: Pirma savaitės diena

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: People
lt: Žmonės

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Transparent
lt: Permatomas

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: by !name
lt: !name

en: Sharing
lt: Dalintis

en: Light
lt: Šviesi

en: Draft
lt: Juodraštis

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Visitors
lt: Lankytojai

en: Blog entry
lt: Tinklaraščio įrašas

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Archived
lt: Suarchyvuota

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.

en: Who can register accounts?
lt: Kas gali registruoti naujas paskyras?

en: Administrators only
lt: Tik administratoriai

en: Visitors, but administrator approval is required
lt: Lankytojai, bet administratoriaus leidimas reikalingas

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lt: Naudokite raktažodžius panašių straipsnių grupavimui į kategorijas.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lt: Įveskite kableliu atskirta žodžių sąrašą kurie apibūdina jūsų turinį.

en: Trim length
lt: Sumažinti ilgį

en: Dark
lt: Tamsiai

en: Nothing
lt: Nieko

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu
