Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.0-beta47) - en to az translation catalogue (87 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Pages
az: Səhifələr

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Groups
az: Qruplar

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: more
az: daha çox

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Comments
az: Şərhlər

en: Last updated
az: Son yeniləmə

en: Tags
az: Teqlər

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Daily
az: Gündəlik

en: - None -
az: - heç nə -

en: Country
az: Ölkə

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Parent
az: Valideyn

en: Feed
az: Nəticə

en: Name
az: Ad

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Small
az: Balaca

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Menu
az: Menyu

en: Attachment
az: Qoşma

en: Continue
az: Davam et

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Node
az: Material

en: term
az: termin

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Never
az: Heç vaxt

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Log message
az: Mesaj loqu

en: Count
az: Say

en: Overridden
az: Əvəz edildi

en: Advanced
az: Əlavə

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: node
az: material

en: General
az: Əsas

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Other
az: Digər

en: Appearance
az: Görünüş

en: Log in
az: Loqin

en: Square
az: Kvadrat

en: Both
az: Hər ikisi

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Front page
az: Ana səhifə

en: Map
az: Xəritə

en: author
az: müəllif

en: First day of week
az: Həftənin ilk günü

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: People
az: İnsan

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: No link
az: Link yoxdur

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Visitors
az: Ziyarətçilər

en: Facility
az: Təsis

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu
