Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.17) - en to hy translation catalogue (68 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Images
hy: Նկարներ

en: Pages
hy: Էջեր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: more
hy: ավելի

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Last updated
hy: Վերջին թարմացում

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Daily
hy: Օրական

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Country
hy: Երկիր

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Parent
hy: Ծնող

en: Name
hy: Անուն

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Small
hy: Փոքր

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Node
hy: Նոդ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Never
hy: Երբեք

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Count
hy: քանակ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Appearance
hy: Արտաքին տեսք

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Montserrat
hy: Մոնսերատ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Front page
hy: Առջևի էջ

en: Map
hy: Քարտեզ

en: author
hy: հեղինակ

en: Left
hy: Ձախ

en: People
hy: Մարդիկ

en: « first
hy: « առաջինը

en: Draft
hy: Սևագիր

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hy: Օգտագործեք թեգեր խմբավորելու համար հոդվածները նմանատիպ թեմաները բաժիններում:

en: Nothing
hy: Ոչինչ
