Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.18) - en to si translation catalogue (30 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Images
si: රූප

en: Pages
si: පිටු

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Real name
si: සත්‍යයය නාමය

en: Groups
si: සමූහ

en: Type
si: වර්ගය

en: more
si: තවත්

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Help
si: සහාය

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: All
si: සියල්ල

en: Welcome
si: ආයුබෝවන්

en: Count
si: එකතුව

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Appearance
si: පෙනුම

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: Front page
si: මුල් පිටුව

en: People
si: පරිශ්‍රීලකයා

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
