Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.18) - en to sk translation catalogue (129 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Images
sk: Obrázky

en: Pages
sk: Stránky

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Real name
sk: Skutočné meno

en: Groups
sk: Skupiny

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: more
sk: viac

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Comments
sk: Komentáre

en: Last updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Tags
sk: Značky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: all
sk: všetko

en: Edit
sk: Upraviť

en: Daily
sk: Denne

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Country
sk: Krajina

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Parent
sk: Nadradený

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Name
sk: Názov

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Small
sk: Malé

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Event
sk: Podujatie

en: Attachment
sk: Príloha

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Email
sk: E-mail

en: Node
sk: Uzol

en: term
sk: termín

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Always
sk: Vždy

en: Never
sk: Nikdy

en: Footer
sk: Päta

en: Welcome
sk: Vitaj

en: Published
sk: Zverejnené

en: Log message
sk: Správa záznamu

en: Widget settings
sk: Widget nastavenia

en: Count
sk: Počet

en: Overridden
sk: Prepísaný

en: Photos
sk: Fotografie

en: Gallery
sk: Galéria

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Address
sk: Adresa

en: State
sk: Stav

en: Desc
sk: Zostupne

en: node
sk: obsah

en: General
sk: Všeobecné

en: Calendar
sk: Kalendár

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Other
sk: Ostatné

en: Text color
sk: Farba textu

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Both
sk: Oba

en: Basic settings
sk: Základné nastavenia

en: Expires
sk: Vyprší

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Street
sk: Ulica

en: Additional
sk: Dodatočné

en: City
sk: Mesto

en: Postal code
sk: PSČ

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: Short
sk: Krátky

en: Map
sk: Mapa

en: author
sk: autor

en: First day of week
sk: Prvý deň v týždni

en: Immediately
sk: Ihneď

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: People
sk: Používatelia

en: Province
sk: Provincia

en: Locality
sk: Lokalita

en: News
sk: Novinky

en: Apply
sk: Použiť

en: Mapping
sk: Mapovanie

en: Drafts
sk: Rozpísané

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Upcoming Events
sk: Nadchádzajúce udalosti

en: Top contributors
sk: Najaktívnejší prispievatelia

en: by !name
sk: od !name

en: Sharing
sk: Zdieľanie

en: No link
sk: Žiadny odkaz

en: Meta tags
sk: Meta tagy

en: Country name
sk: Názov krajiny

en: Help topics
sk: Témy pomocníka

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Blog entry
sk: Príspevok v blogu

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: All pages except those listed
sk: Všetky stránky okrem týchto vypísaných

en: Only the listed pages
sk: Len vypísané stránky

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Určte stránky použitím ich ciest. Vložte jednu cestu na riadok. Znak '*' je zástupný znak. Ukážkové cesty sú %blog pre stránku bloku a %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je hlavná stránka.

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sk: Použite značky na zoskupenie článkov do kategórií podľa podobných tém.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
sk: Zadajte zoznam slov oddelených čiarkou pre popis vášho obsahu.

en: Trim length
sk: Dĺžka skráteného textu

en: Nothing
sk: Nič

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Asc
sk: Vzostupne

en: New draft
sk: Nový koncept

en: Edit draft
sk: Upraviť
