Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (65 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Pages
ast: Páxines

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: more
ast: más

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Comments
ast: Comentarios

en: Last updated
ast: Anovamientu últimu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Daily
ast: Diariu

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Parent
ast: Padre

en: Name
ast: Nome

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: Small
ast: Pequeñu

en: Sunday
ast: Domingu

en: Monday
ast: Llunes

en: Tuesday
ast: Martes

en: Wednesday
ast: Miércoles

en: Thursday
ast: Xueves

en: Friday
ast: Vienres

en: Saturday
ast: Sábadu

en: Menu
ast: Menú

en: Attachment
ast: Axuntu

en: Continue
ast: Siguir

en: Configure
ast: Configurar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Node
ast: Noyu

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Never
ast: Nunca

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Published
ast: Espublizáu

en: Log message
ast: Rexistru del mensaxe

en: Count
ast: Cuenta

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: node
ast: noyu

en: General
ast: Xeneral

en: Configuration
ast: Configuración

en: Other
ast: Otru

en: Text color
ast: Color del testu

en: Appearance
ast: Aspeutu

en: Log in
ast: Entrar

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: Front page
ast: Páxina d'entamu

en: Short
ast: Curtiu

en: First day of week
ast: Primer día de la selmana

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha

en: People
ast: Xente

en: Basic page
ast: Páxina básica
