Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.2) - en to br translation catalogue (17 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Images
br: Skeudennoù

en: Pages
br: Pajennoù

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Menu
br: Lañser

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Node
br: Skoulm

en: Page
br: Pajenn

en: Front page
br: Pajenn degemer

en: Mapping
br: Kartennadurezh
