Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (87 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Images
jv: Gambar

en: Pages
jv: Kācā

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Groups
jv: Kelompok

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: more
jv: pepaké

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Comments
jv: Komèntar

en: Last updated
jv: Update terakhir

en: Tags
jv: Tautan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Daily
jv: Saben dina

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Country
jv: Negara

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Parent
jv: Induk

en: Feed
jv: Pasokan

en: Name
jv: Jeneng

en: Help
jv: Pitulungan

en: Default
jv: Gawan

en: Small
jv: Cilik

en: Sunday
jv: Minggu

en: Monday
jv: Senén

en: Tuesday
jv: Selasa

en: Wednesday
jv: Rebo

en: Thursday
jv: Kemis

en: Friday
jv: Jemuah

en: Saturday
jv: Setu

en: Attachment
jv: Sisipan

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Never
jv: Ora tahu

en: Published
jv: Dipacak

en: Log message
jv: Pesen log

en: Count
jv: Jumlah

en: Overridden
jv: Ditumpuk

en: Advanced
jv: Mahir

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: General
jv: Umum

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Other
jv: Liyané

en: Text color
jv: Warna tèks

en: Appearance
jv: Pakeliran

en: Both
jv: Karone

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Front page
jv: Kācā Ngajeng

en: Short
jv: Cendhek

en: First day of week
jv: Dinā pertama sākā pekan

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: People
jv: Pawongan

en: Blue Lagoon
jv: Lagoon Biru

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Help topics
jv: Topik pitulungan

en: Main menu
jv: Menu utama

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Visitors
jv: Pengunjung

en: Blog entry
jv: Blog entri

en: Secondary menu
jv: Menu keloro

en: All pages except those listed
jv: Kabèh kaca kejaba nang daftar iki

en: Only the listed pages
jv: Namung kaca nang daftar iki

en: Who can register accounts?
jv: Sapa sing bisa ndaftar anggota?

en: Administrators only
jv: Administrator thok

en: Visitors, but administrator approval is required
jv: Dayohé situs, tapi mbutuhaké persetujonan administrator

en: Basic page
jv: Kācā dasar

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
jv: Gunaknā penanda kanggo nglompokaké artikel sing nduwéni topik mirip nang kategori.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
jv: Isékna tandha koma kanggo misahi daftar tembung marang katrangan konten Sampéyan.

en: Trim length
jv: Kethokānā dawané

en: Nothing
jv: Ora ana

en: Asc
jv: Urut Maju
