Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.2) - en to ky translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Content
ky: Мазмун

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: last »
ky: соңку »

en: Blog entry
ky: Блог жазмасы
