Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.2) - en to lo translation catalogue (22 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Sunday
lo: ວັນອາທິດ

en: Monday
lo: ວັນຈັນ

en: Tuesday
lo: ວັນອັງຄານ

en: Wednesday
lo: ວັນພຸດ

en: Thursday
lo: ວັນພະຫັດ

en: Friday
lo: ວັນສຸກ

en: Saturday
lo: ວັນເສົາ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ

en: Appearance
lo: ຮູບລັກສະນະ

en: Log in
lo: ເຂົ້າສູ່ລະບົບ

en: Short
lo: ສັ້ນ

en: People
lo: ຄົນ

en: Skip to main content
lo: ຂ້າມໄປຫາເນື້ອໃນຕົ້ນຕໍ

en: Main menu
lo: ເມນູຫຼັກ

en: Secondary menu
lo: ເມນູທີ່ສອງ
