Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (70 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Images
mn: Зураг

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Real name
mn: Жинхэнэ нэр

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Last updated
mn: Сүүлийн шинэчлэлт

en: Tags
mn: Тагууд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Daily
mn: Өдөр тутмын

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Country
mn: Улс

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Parent
mn: Эх

en: Name
mn: Нэр

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: Small
mn: Жижиг

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба

en: Menu
mn: Цэс

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Email
mn: Имэйл

en: Node
mn: Зангилаа

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Log message
mn: Журналын зурвас

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: node
mn: зангилаа

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Text color
mn: Текстний өнгө

en: Appearance
mn: Харагдац

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Front page
mn: Толгой хуудас

en: Short
mn: Богино

en: First day of week
mn: Долоо хоногийн эхний өдөр

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: People
mn: Хүмүүс

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: Main menu
mn: Гол цэс

en: Visitors
mn: Зочид

en: All pages except those listed
mn: Жагсаалтад орсон хуудаснаас гадна бүх хуудаснууд

en: Only the listed pages
mn: Зөвхөн жагсалтад байгаа хуудаснууд
