Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.2) - en to rw translation catalogue (6 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Images
rw: amashusho

en: Pages
rw: amapaji

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya

en: Front page
rw: Ahabanza
