Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (70 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Images
af: Beelde

en: Pages
af: Bladsye

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Real name
af: Regte naam

en: Groups
af: Groepe

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: more
af: meer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Comments
af: Kommentaar

en: Last updated
af: Laas opgedateer

en: Tags
af: Etikette

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: all
af: alle

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Daily
af: Daagliks

en: - None -
af: - Geen -

en: Country
af: Land

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Parent
af: Voorganger

en: Name
af: Naam

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Small
af: Klein

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: Continue
af: Gaan voort

en: Configure
af: Verstel

en: Node
af: Mode

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Never
af: Nooit

en: Footer
af: Onderskrif

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Log message
af: Logboodskap

en: Overridden
af: Oorheers

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Other
af: Ander

en: Appearance
af: Voorkoms

en: Log in
af: Teken in

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Short
af: Kort

en: First day of week
af: Eerste dag van die week

en: People
af: Mense

en: News
af: Nuus

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: Top contributors
af: Top bydraers

en: by !name
af: deur !name

en: Help topics
af: Helponderwerpe

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: - All -
af: - Alle -

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys

en: Master
af: Meester
