Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (139 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Images
et: Pildid

en: Pages
et: Lehed

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Real name
et: Pärisnimi

en: Groups
et: Grupid

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: more
et: veel

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Misc. options
et: Muud valikud

en: Last updated
et: Viimati uuendatud

en: Tags
et: Sildid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: all
et: kõik

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Daily
et: Kord päevas

en: - None -
et: - Puudub -

en: Country
et: Riik

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Parent
et: Vanem

en: Feed
et: Andmevoog

en: Name
et: Nimi

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Small
et: Väike

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Menu
et: Menüü

en: Event
et: Sündmus

en: Attachment
et: Manus

en: Continue
et: Jätka

en: Configure
et: Seadistus

en: Email
et: E-kiri

en: Node
et: Postitus

en: term
et: termin

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Always
et: Alati

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Footer
et: Jalus

en: Published
et: Avaldatud

en: Log message
et: Logiteade

en: Count
et: Arv

en: Overridden
et: Üle kirjutatud

en: Gallery
et: Galerii

en: Advanced
et: Täpsem

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Linear
et: Lineaarne

en: Address
et: Aadress

en: State
et: Olek

en: Desc
et: Kahanev

en: node
et: postitus

en: General
et: Üldine

en: Calendar
et: Kalender

en: Configuration
et: Seadistus

en: Other
et: Muu

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Appearance
et: Välimus

en: Log in
et: Sisene

en: Square
et: Ruut

en: Both
et: Mõlemad

en: Basic settings
et: Põhilised sätted

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Street
et: Tänav

en: Additional
et: Muud andmed

en: City
et: Linn

en: Postal code
et: Sihtnumber

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Front page
et: Avaleht

en: Short
et: Lühike

en: Map
et: Kaart

en: author
et: autor

en: First day of week
et: Nädala esimene päev

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: People
et: Kasutajad

en: New content
et: Uus sisu

en: News
et: Uudised

en: Apply
et: Rakenda

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: Mapping
et: Kaardistamine

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Image file
et: Pildifail

en: by !name
et: autor !name

en: Sharing
et: Jagamine

en: No link
et: Link puudub

en: Meta tags
et: Metasildid

en: Help topics
et: Abi teemad

en: Draft
et: Mustand

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Visitors
et: Külastajad

en: Blog entry
et: Ajaveebi sissekanne

en: Facility
et: Vahend

en: Sidebar First
et: Esimene külgriba

en: revision user
et: redaktsiooni kasutaja

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Archived
et: Arhiveeritud

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel

en: Who can register accounts?
et: Kes saavad kontosid registreerida?

en: Administrators only
et: Ainult administraatorid

en: Visitors, but administrator approval is required
et: Külastajad, kuid vajalik on administraatori kinnitus

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
et: Sarnaseid teemasid käsitlevate artiklite kategoriseerimiseks kasuta silte.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
et: Sisu kirjeldamiseks lisa komaga eraldatud märksõnade nimekiri.

en: Branding
et: Kaubamärk

en: Trim length
et: Lühenda pikkust

en: Nothing
et: Mitte midagi

en: Sidebar Second
et: Teine külgriba

en: Header First
et: Esimene päis

en: Header Second
et: Teine päis

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Asc
et: Kasvav

en: New draft
et: Uus mustand

en: Edit draft
et: Muuda

en: Master
et: Peamine
