Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (107 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Images
hr: Slike

en: Pages
hr: Stranice

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Real name
hr: Pravo ime

en: Groups
hr: Grupe

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: more
hr: više

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Comments
hr: Komentari

en: Last updated
hr: Posljednje osvježenje

en: Tags
hr: Oznake

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Daily
hr: Dnevno

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Country
hr: Država

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Parent
hr: Nadređen

en: Name
hr: Naziv

en: Help
hr: Pomoć

en: Default
hr: Zadano

en: Small
hr: Mala

en: Sunday
hr: nedjelja

en: Monday
hr: ponedjeljak

en: Tuesday
hr: utorak

en: Wednesday
hr: srijeda

en: Thursday
hr: četvrtak

en: Friday
hr: petak

en: Saturday
hr: subota

en: Menu
hr: Izbornik

en: Event
hr: Događanje

en: Attachment
hr: Prilog

en: Continue
hr: Nastavi

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Email
hr: E-pošta

en: term
hr: pojam

en: All
hr: Svi

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Never
hr: Nikada

en: Footer
hr: Podnožje

en: Published
hr: Objavljeno

en: Log message
hr: Poruka zapisnika

en: Count
hr: Broj

en: Overridden
hr: Premošteno

en: Advanced
hr: Napredno

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Address
hr: Adresa

en: State
hr: Država

en: Desc
hr: Silazno

en: General
hr: Općenito

en: Calendar
hr: Kalendar

en: Configuration
hr: Postavke

en: Other
hr: Ostalo

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Appearance
hr: Izgled

en: Log in
hr: Prijava

en: Both
hr: Oba

en: Basic settings
hr: Osnovne postavke

en: Expires
hr: Ističe

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Front page
hr: Naslovnica

en: Short
hr: Kratki

en: First day of week
hr: Prvi dan u tjednu

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: People
hr: Korisnici

en: Apply
hr: Primjeni

en: Mapping
hr: Mapiranje

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: - none -
hr: - ništa -

en: Top contributors
hr: Naj doprinositelji

en: by !name
hr: od !name

en: Sharing
hr: Dijeljenje

en: No link
hr: Nema poveznice.

en: Meta tags
hr: Meta oznake

en: Help topics
hr: Teme pomoći

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Visitors
hr: Posjetitelji

en: Blog entry
hr: Blog unos

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: All pages except those listed
hr: Sve stranice osim navedenih

en: Only the listed pages
hr: Samo na navedenim stranicama

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hr: Odredite stranice koristeći njihove putanje. Unesite jednu putanju po redu. Znak '*' služi kao nadomjestak. Primjeri putanja su %blog za blog stranicu i %blog-nadomjestak za svaki osobni blog. %front je za naslovnicu.

en: Who can register accounts?
hr: Tko može otvarati račune?

en: Administrators only
hr: Samo administratori

en: Visitors, but administrator approval is required
hr: Posjetitelji, no potrebno je odobrenje administratora

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hr: Koristite oznake kako bi grupirali unose o strodnim temema u kategorije.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
hr: Unesite, zarezom odvojen, popis riječi kako bi opisali svoj sadržaj.

en: Trim length
hr: Skrati dužinu

en: Nothing
hr: Ništa

en: Asc
hr: Uzlazno
