Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.3) - en to my translation catalogue (69 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Real name
my: နာမည်အရင်း

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: more
my: ပို၍

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Last updated
my: နောက်ဆုံး ပြင်ခဲ့သည် အချိန်

en: Tags
my: Tag များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: all
my: အားလုံး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Daily
my: နေ့စဉ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Name
my: အမည်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Small
my: အသေး

en: Sunday
my: တနင်္ဂနွေနေ့

en: Monday
my: တနင်္လာနေ့

en: Tuesday
my: အင်္ဂါနေ့

en: Wednesday
my: ဗုဒ္ဓဟူးနေ့

en: Thursday
my: ကြာသပတေးနေ့

en: Friday
my: သောကြာနေ့

en: Saturday
my: စနေနေ့

en: Menu
my: မီနူး

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Count
my: ရေတွက်

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Other
my: အခြား

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Appearance
my: အသွင်အပြင်

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Front page
my: ပထမဆုံး စာမျက်နှာ

en: Short
my: တိုတို

en: author
my: စာရေးသူ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: People
my: လူများ

en: Arizona
my: အာရီဇိုးနား

en: ,
my: .

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Draft
my: မူကြမ်း

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu

en: All pages except those listed
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမှလွဲ၍ ကျန်စာမျက်နှာများ

en: Only the listed pages
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမျှသာ

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
