Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (62 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Pages
ps: پاڼې

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: more
ps: نور

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Last updated
ps: ورستۍ اوسمهالیز

en: Tags
ps: بچوي

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Parent
ps: پلرين

en: Name
ps: نوم

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: Sunday
ps: يکشنبه

en: Monday
ps: دوشنبه

en: Tuesday
ps: سه شنبه

en: Wednesday
ps: چهارشنبه

en: Thursday
ps: پنجشنبه

en: Friday
ps: جمعه

en: Saturday
ps: شنبه

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Attachment
ps: نښل

en: Continue
ps: دوام

en: Configure
ps: سازول

en: Email
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Never
ps: هيڅکله

en: Footer
ps: پښۍ

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Count
ps: شمیر

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: General
ps: ټوليز

en: Configuration
ps: سازول

en: Other
ps: نور

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Appearance
ps: ښكاره

en: Log in
ps: ننوتون

en: Both
ps: دواړه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Montserrat
ps: مونتسرات

en: Front page
ps: مخ پاڼه

en: Map
ps: نقشه

en: author
ps: ليكوال

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: People
ps: خلک

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: - All -
ps: - ټول -

en: Visitors
ps: ليدونکي
