Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.4) - en to sl translation catalogue (66 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Images
sl: Slike

en: Pages
sl: Strani

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Groups
sl: Skupine

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: more
sl: več

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Comments
sl: Komentarji

en: Last updated
sl: Nazadnje posodobljeno

en: Tags
sl: Oznake

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Daily
sl: Dnevno

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Parent
sl: starš

en: Name
sl: Ime

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Menu
sl: Meni

en: Attachment
sl: Priponka

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Configure
sl: Nastavi

en: Node
sl: Vozlišče

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Never
sl: Nikoli

en: Footer
sl: Noga

en: Published
sl: Objavljeno

en: Log message
sl: Sporočilo za zapisnik

en: Count
sl: Število

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: node
sl: vozlišče

en: General
sl: Splošno

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Appearance
sl: Izgled

en: Log in
sl: Prijava

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Front page
sl: Vstopna stran

en: First day of week
sl: Prvi dan v tednu

en: People
sl: Uporabniki

en: News
sl: Novice

en: Drafts
sl: Osnutki

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Help topics
sl: Teme pomoči

en: Blog entry
sl: Blog zapis
