Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.4) - en to sq translation catalogue (59 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Pages
sq: Faqet

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: more
sq: tjetër

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Comments
sq: Komente

en: Last updated
sq: Rifreskimi i fundit

en: Tags
sq: Etiketat

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Parent
sq: Prindi

en: Name
sq: Emri

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Small
sq: E vogël

en: Sunday
sq: E djelë

en: Monday
sq: E hënë

en: Tuesday
sq: E martë

en: Wednesday
sq: E mërkurë

en: Thursday
sq: E enjte

en: Friday
sq: E premte

en: Saturday
sq: E shtunë

en: Menu
sq: Menuja

en: Attachment
sq: Bashkangjitur

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Node
sq: Nyjë

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Published
sq: Publikuar

en: Log message
sq: Mesazhi i log

en: Count
sq: Numri

en: node
sq: nyjë

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Other
sq: Tjetër

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: Log in
sq: Identifikohu

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: First day of week
sq: Dita e parë e javës

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: by !name
sq: nga !name

en: Help topics
sq: Argumentët e ndihmës

en: Blog entry
sq: Zë ditari
