Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.5) - en to eu translation catalogue (117 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Images
eu: Irudiak

en: Pages
eu: Orriak

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Real name
eu: Izen erreala

en: Groups
eu: Multzoak

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: more
eu: gehiago

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Last updated
eu: Azken eguneraketa

en: Tags
eu: Etiketak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: all
eu: denak

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Daily
eu: Egunero

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Country
eu: Herria

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Feed
eu: Jarioa

en: Name
eu: Izena

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Small
eu: Txikia

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: Menu
eu: Menua

en: Event
eu: Gertaera

en: Attachment
eu: Eranskina

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Email
eu: Eposta

en: Node
eu: Nodoa

en: term
eu: terminoa

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Always
eu: Beti

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Welcome
eu: Ongi etorri

en: Published
eu: Argitaratua

en: Log message
eu: Log mezua

en: Widget settings
eu: Widget ezarpenak

en: Count
eu: Zenbatu

en: Overridden
eu: Baliogabetu

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Address
eu: Helbidea

en: State
eu: Egoera

en: Desc
eu: Beheraka

en: node
eu: nodoa

en: General
eu: Orokorra

en: Calendar
eu: Egutegia

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Other
eu: Bestea

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Appearance
eu: Itxura

en: Log in
eu: Sartu

en: Both
eu: Biak

en: Basic settings
eu: Oinarrizko ezarpenak

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Community
eu: Komunitatea

en: Front page
eu: Azaleko orria

en: Short
eu: Laburra

en: Map
eu: Mapa

en: author
eu: egilea

en: First day of week
eu: Asteko lehenengo eguna

en: Immediately
eu: Berehala

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: People
eu: Erabiltzaileak

en: News
eu: Berriak

en: Apply
eu: Ezarri

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Image file
eu: Irudi fitxategia

en: No link
eu: Loturarik ez

en: Help topics
eu: Laguntza gaiak

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Visitors
eu: Bisitariak

en: Blog entry
eu: Blog sarrera

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: All pages except those listed
eu: Orri guztietan zerrendan agertzen direnetan izan ezik

en: Only the listed pages
eu: Bakarrik zerrendatutako orrialdeetan

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eu: Zehaztu orrialdeen bideak (paths) erabiliz. Lerro bakoitzean bide (path) bat idatzi. '*' komodina (wildcard) da. Adbz.: blogaren orrialdearen bidea %blog da eta blog pertsonalen bidea %blog-wildcard da. %front hasiera orria (front page) da.

en: Who can register accounts?
eu: Nork erregistratu ahalko ditu kontuak?

en: Administrators only
eu: Kudeatzaileak bakarrik

en: Visitors, but administrator approval is required
eu: Bisitariak, baina kudeatzailearen onespena beharko dute.

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Triptych First
eu: Lehen triptikoa

en: view all
eu: guztiak ikusi

en: Web Property ID
eu: Webaren jabearen ID-a

en: Nothing
eu: Ezer

en: Asc
eu: Goraka

en: Triptych Middle
eu: Erdiko triptikoa

en: Triptych Last
eu: Bukaerako triptikoa
