Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.5) - en to ka translation catalogue (71 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Images
ka: სურათები

en: Pages
ka: გვერდები

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Real name
ka: ნამდვილი სახელი

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: more
ka: მეტი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Last updated
ka: ბოლოს განახლდა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Daily
ka: ყოველდღიური

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Parent
ka: მშობელი

en: Name
ka: სახელი

en: Help
ka: დახმარება

en: Small
ka: პატარა

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი

en: Menu
ka: მენიუ

en: Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Never
ka: არასდროს

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Desc
ka: აღწერა

en: General
ka: ზოგადი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Other
ka: სხვა

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Appearance
ka: იერსახე

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: Both
ka: ორივე

en: Montserrat
ka: მონსერატი

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Front page
ka: მთავარი გვერდი

en: Short
ka: მოკლე

en: author
ka: ავტორი

en: First day of week
ka: კვირის პირველი დღე

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: People
ka: მომხმარებლები

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Nothing
ka: არაფერი
