Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.5) - en to km translation catalogue (88 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Images
km: រូបភាព

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Last updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: Tags
km: ស្លាក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Daily
km: រាល់​ថ្ងៃ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Parent
km: មេ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Help
km: ជំនួយ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Small
km: តូច

en: Sunday
km: អាទិត្យ

en: Monday
km: ច័ន្ទ

en: Tuesday
km: អង្គារ

en: Wednesday
km: ពុធ

en: Thursday
km: ព្រហស្បតិ៍

en: Friday
km: សុក្រ

en: Saturday
km: សៅរ៍

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Attachment
km: ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: Continue
km: បន្ត

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Node
km: ថ្នាំង

en: term
km: ពាក្យ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Never
km: កុំ

en: Footer
km: បាតកថា

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Log message
km: សារ​កំណត់ហេតុ

en: Count
km: រាប់

en: Overridden
km: បាន​បដិសេធ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: node
km: ថ្នាំង

en: General
km: ទូទៅ​

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

en: Appearance
km: រូប​រាង

en: Log in
km: ចូល

en: Montserrat
km: ម៉ុង​សេរ៉ា

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Front page
km: ទំព័រ​មុខ

en: Short
km: ខ្លី

en: First day of week
km: ថ្ងៃ​ដើម​សប្ដាហ៍

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: People
km: មនុស្ស

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Help topics
km: ប្រធាន​បទ​ជំនួយ

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Visitors
km: អ្នក​ទស្សនា

en: Blog entry
km: ធាតុ​​កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង

en: All pages except those listed
km: ទំព័រ​ទាំង​អស់ លើក​លែង​តែ​ទំព័រ​ដែល​បានរាយ ។

en: Only the listed pages
km: តែ​ទំព័រ​ដែល​បាន​រាយ​ប៉ុណ្ណោះ

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
km: បញ្ជាក់​ទំព័រ​ដោយ​ប្រើ​ផ្លួវ​របស់​ពួក​វា​ ។ បញ្ចូល​ផ្លូវ​មួយ​ក្នុង​មួយ​ជួរ ។ សញ្ញា​ '*' ​ជា​តួ​អក្សរ​ជំនួស ។ ផ្លូវ​ជា​ឧទាហរណ៍​គឺ​ %blog សម្រាប់​ទំព័រ​កំណត់​ហេតុ​បណ្តាញ​ និង​ %blog-wildcard ​សម្រាប់​រាល់​កំណត់​ហេតុ​ផ្ទាល់​ខ្លួន​ ។ %front គឺ​ជា​ទំព័រ​មុខ​ ។

en: Who can register accounts?
km: នរណា​អាច​ចុះ​ឈ្មោះ​គណនី​បាន​?

en: Administrators only
km: តែ​អ្នក​គ្រប់​គ្រង​ប៉ុណ្ណោះ

en: Visitors, but administrator approval is required
km: អ្នក​ទស្សនា​ ប៉ុន្តែ​ទាម​ទារ​ការ​អនុម័ត​ពី​អ្នក​គ្រប់​គ្រង​

en: Basic page
km: ទំព័រ​មូលដ្ឋាន

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
km: ប្រើ​ស្លាក ដើម្បី​ដាក់​អត្ថបទ​ជា​ក្រុម​នៅ​លើប្រធានបទ​ស្រដៀង​គ្នា​​ទៅ​​ជា​ប្រភេទ ។

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
km: បញ្ជី​បញ្ជី​​ពាក្យ​ដែលបំបែក​ដោយ​សញ្ញា​ក្បៀស​ ដើម្បី​ពិពណ៌នា​អំពី​មាតិកា​របស់​អ្នក ។

en: Trim length
km: ប្រវែង​កាត់​តម្រឹម

en: Nothing
km: មិន​មាន
