Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.5) - en to oc translation catalogue (125 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Images
oc: Imatges

en: Pages
oc: Paginas

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Real name
oc: Nom vertadièr

en: Groups
oc: Gropes

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: more
oc: mai

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Comments
oc: Comentaris

en: Last updated
oc: Darrièra mesa a jorn

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: all
oc: tot

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Daily
oc: Quotidian

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Country
oc: País

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Feed
oc: Flux

en: Name
oc: Nom

en: Help
oc: Ajuda

en: Default
oc: Per defaut

en: Small
oc: Pichon

en: Sunday
oc: Dimenge

en: Monday
oc: Diluns

en: Tuesday
oc: Dimars

en: Wednesday
oc: Dimècres

en: Thursday
oc: Dijòus

en: Friday
oc: Divendres

en: Saturday
oc: Dissabte

en: Menu
oc: Menú

en: Event
oc: Eveniment

en: Attachment
oc: Fichièr estacat

en: Continue
oc: Contunhar

en: Configure
oc: Configurar

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Node
oc: Nosèl

en: term
oc: tèrme

en: All
oc: Tot

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Always
oc: Totjorn

en: Never
oc: Pas jamai

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Welcome
oc: Benvenguda

en: Published
oc: Publicat

en: Log message
oc: Messatge de jornal

en: Count
oc: Descompte

en: Overridden
oc: Espotit

en: Advanced
oc: Avançat

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Address
oc: Adreça

en: State
oc: Estat

en: node
oc: nosèl

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Other
oc: Autre

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: Appearance
oc: Aparéncia

en: Log in
oc: Se connectar

en: Both
oc: Los dos

en: Basic settings
oc: Paramètres de basa

en: Defaults
oc: Paramètres per defaut

en: Street
oc: Carrièra

en: City
oc: Vila

en: Postal code
oc: Còde postal

en: Sort by
oc: Triar per

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Front page
oc: Pagina d'acuèlh

en: Short
oc: Cort

en: author
oc: autor

en: First day of week
oc: Primièr jorn de la setmana

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: People
oc: Personas

en: Team
oc: Equipa

en: Province
oc: Província

en: News
oc: Novèlas

en: Apply
oc: Aplicar

en: Arizona
oc: Arizòna

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Offset
oc: Decalatge

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: by !name
oc: per !name

en: Sharing
oc: Partage

en: No link
oc: Aucun ligam

en: Meta tags
oc: Balisas meta

en: Page Top
oc: Naut de pagina

en: Page Bottom
oc: Bas de pagina

en: Country name
oc: Nom del país

en: Help topics
oc: Seccions

en: Draft
oc: Borrolhon

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Visitors
oc: Visitaires

en: Blog entry
oc: Bilhet de blog

en: Sidebar First
oc: Primièra barra laterala

en: revision user
oc: utilizaire de la revision

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: Archived
oc: Archivat

en: All pages except those listed
oc: Totas las paginas, levat las que son listadas

en: Only the listed pages
oc: Solament las paginas listadas

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
oc: Especificar las paginas en utilizant lors camins. Sasir un camin per linha. Lo caractèr «*» es un caractèr de remplaçament (tanben appelé joker o wildcard). Exemples de camins : %blog per la pagina du blog e %blog-wildcard per totes los blogs personals. %front representa la pagina d’accueil.

en: Who can register accounts?
oc: Qual pòt enregistrar de comptes ?

en: Administrators only
oc: Solament los administrators

en: Visitors, but administrator approval is required
oc: Los visitaires, mas l'aprovacion d'un administrator es requesida

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
oc: Utilizatz las etiquetas per regropar en categorias los articles de tèmas similars.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
oc: Sasissètz una lista de mots separats per de virgulas per descriure vòstre contengut.

en: Trim length
oc: Retalha la largor

en: Nothing
oc: Res

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina

en: Master
oc: Maître
