Local Baha'i Community Website Incubator (7.x-1.5) - en to os translation catalogue (32 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Comments
os: Комментари

en: Last updated
os: Фæстаг сногдзинад

en: Tags
os: Тегтæ

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Daily
os: Æрвылбон

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Name
os: Ном

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Default
os: Æнæивд

en: Sunday
os: хуыцаубон

en: Monday
os: къуырисæр

en: Tuesday
os: дыццæг

en: Wednesday
os: æртыццæг

en: Thursday
os: цыппæрæм

en: Friday
os: майрæмбон

en: Saturday
os: сабат
